تبلیغات

آخرین ارسال های تالار
همکاری شرکت های نسل سوم ارتباطات با شرکت های فحشا
پس از ورود نسل سوم ارتباطات تلفن همراه به اروپا، پارلمان اتحادیه اروپا در گزارشی رسمی خود بر همکاری شرکت های نسل سوم ارتباطات همراه (3G) و شرکت های تولید فحشا برای تامین هزینه های خود، پرده بر می دارد . . .
به ادامه مطـــــلب مراجعه کنیــــــد...


:: ادامه مطلب
ن : antievil
ت : 11 اسفند 1391
بازدید : 221
نظرات : 0
حقیقتی در مورد مایکل جکسون+PDF دانلود

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه دوستان,

امروز مقاله ای درمورد حقایق مایکل جکسون یا همان سلطان پاپ گذاشتم براتون ( در ادامه مطلب ) که خواندنش مفیده.

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید...:: ادامه مطلب
ن : antievil
ت : 2 اسفند 1391
بازدید : 211
نظرات : 1
تبلیغ خداپرستی جالب / عکس

 به این میگن تبلیغ خداپرستی + تصویر

- داداشی به نظر تو زندگی بعد از تولد وجود داره؟

- آیا تو به وجود مامان اعتقاد داری؟

- نه من به این چیزا اعتقادی ندارم؛ من یک ملحدم

- مگه تا حالا مامانو دیدی؟:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 17 دی 1391
بازدید : 71
نظرات : 0
وقتی که مد، مجوز بی عفّتی صادر می کند! +تصاویر

نگاهی به اطراف انداخت، چشم‌های زیادی به سویش خیره شده بودند، از این همه توجه احساس غرور می‌کرد. بادی به غبغب داد. در همین حین، چند جوان او را احاطه کردند. یکی از آنان با لحنی که به تمسخر می‌ماند، فریاد زد: بچه‌ها! پاچه‌های شلوار این خانم با زمین قهر کرده، شیرینی بیاوریم آن‌ها را آشتی دهیم. یکی دیگر از آن‌ها بانگ برآورد که: آب حوض خالی می‌کنیم و … تحمل این همه توهین و تحقیر کار آسانی نبود، اما سعی کرد به روی خود نیاورد. با خود گفت: ‌یعنی تیپ من تا این حد مسخره و مضحک است؟ اما نه، چون این تیپ مؤیّد مد روز است، پس بی‌خیال توهین و تحقیر دیگران!

صورت‌های بزک کرده، موهای چرب و ژل زده یا برق گرفته و به اصطلاح امروزی‌ها (فَشِن)،‌ لباس‌های عجیب و مارک‌دار، شلوارهای جین با پاچه‌های لوله تفنگی یا گشاد و چند جیب،‌ مانتوهای رُبدوشانی یا تنگ و چسبان و … همه و همه ره ‌آورد هجوم ثانیه‌ای مد هستند. پدیده‌ای که هر دهه، تحفه‌ای را به دوستدارانش ارزانی داشته و می دارد. چنان‌که در دهة ۶۰؛ تیپ بیتلی، دهة ۷۰؛ هیپی، دهة ۸۰؛ پانک، دهة ۹۰؛ رپ و از سال ۲۰۰۰ تاکنون، جریانی تلفیق یافته از سابق و موج‌های جدید را به همراه داشته است.

صاحب‌نظران این پدیده (مد) را روشِ موقتی اعلام می‌کنند که براساس ذوق و سلیقة افراد جامعه، سبک زندگی، نوع لباس پوشیدن، آداب معاشرت، معماری و … آن‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. پس می‌توان گفت که مد به تغییر سلیقة ناگهانی و مکرّر و اکثر یا برخی از افراد جامعه اطلاق می‌شود که باعث گرایش و بروز رفتارهای خاص یا مصرف کالاهایی ویژه و پیش گرفتن سبکی نو می‌شود.

پدیدة مدگرایی از چه نشأت می‌گیرد؟

کارشناسان اعتقاد دارند، برخی به دنبال احساس بی‌هویتی اجتماعی، سعی می‌کنند به هر وسیله‌ای و از جمله با لباسی که به تن می‌کنند یا آرایش خاص سر و صورت برای خود، تشخّص ایجاد کنند و با ایجاد تغییر در نوع لباس و آرایش، توجه دیگران را به خود جلب کنند. حال این پرسش مطرح است که در چنین پدیده‌ای، از چه چیزهایی الگوپذیری می‌شود؟

«تحقیقات نشان داده است که:

- پوشش و آرایش دوستان صمیمی؛

- مجلات مد؛

- هنرپیشه‌ها و ورزشکاران داخلی و خارجی؛

- پوشش و آرایش افراد خانواده؛

- مشاهدة لباس‌های موجود در بوتیک‌ها؛

- مشاهده فیلم‌های خارجی؛

مهم‌ترین مراجع الگوپذیری جوانان می‌باشند.»۱

مهم‌ترین ره‌آورد پدیدة مد؟

متأسفانه تحقیقات و شواهد حاکی از آن است که مد در هر دهه و قرنی که تحفه‌ای را به طرفدارانش ارزانی داشته، یک چیز را از آن‌ها سلب کرده است و آن حجاب و عفافشان بوده است. در حقیقت بی‌عفّتی یا بدحجابی، اصلی اجتناب‌ناپذیر در ترسیم مد و القای آن بوده است. در همین راستا، این فرایند عواقب دیگری را نیز به همراه داشته و دارد که اهم آن‌ها عبارتند از:

ضایع کردن حق همسر

خداوند سبحان، بدن و اعضای آن را به عنوان امانت در اختیار انسان قرار داده است. پس این امانت و تمام زیبایی‌ها یا امتیازات هر انسانی، در پیوند مقدس زناشویی از آن همسر می‌باشد، اما در سایة شوم مد، این زیبایی‌ها و امتیازات در معرض دید عموم قرار می‌گیرد که به نوعی ضایع کردن حق همسر را به همراه دارد.

محرومیت از عشق و علاقه

وقتی فرد با پیروی کورکورانه از مد، خواسته یا ناخواسته به بی‌عفّتی و بی‌بند و باری کشیده می‌شود، محبت همسر، خانواده و به مرور زمان اطرافیان را از دست می‌دهد.

محرومیت از تحصیل علم

فردی‌ که به تبعیت از مد روی می‌آورد، دیگر از تمرکز فکر برخوردار نیست و هر لحظه خود را درگیر این پدیده می‌کند. این امر، محرومیت‌های بسیار و از جمله محرومیت از تحصیل و علم را که نیاز به تمرکز و فراغ بال دارد، به همراه می‌آورد.

احساس پوچی و رسیدن به هیچ

مدپرستان در نهایت پیروی از مد، همواره احساس پوچی می‌کنند و با این‌که در جریان این فرایند، خود را در معرض دید عموم قرار داده‌اند، نتوانسته و نمی‌توانند دل فرد لایق و مناسبی را به دست آورند، در آخر آن‌ها به این نتیجه می‌رسند که پیوسته زیانکار بوده‌اند.

http://jc313.ir/upload/ax2/tahajom%20jc313.ir%20(1).jpg

تباهی شخصیت

کمبود شخصیت را نمی‌توان با نگاه هوس‌انگیز دیگران پر کرد. با این کار آدمی هر روز افسرده‌تر و با پیروی از مد و بی‌عفّتی، بی‌ارزش‌تر و در نهایت بی‌شخصیت‌تر می‌گردد.

مصرفی شدن

مدپرستی، کم‌کم انسان را به موجودی مصرفی تبدیل می‌کند که هر لحظه و هر ثانیه خرید یک لباس، یک وسیله و یک کالای جدید، تمام همّ و غمّ چنین فردی می‌شود.

اضطراب بی‌پایان

وقتی کمال انسان مدپرستی می‌شود و دایم در فکر تهیه خواسته‌های خویش غرق می‌گردد، از آن‌جا که تأمین تمام خواسته‌ها، ناممکن می‌باشد، کم‌کم روح چنین فردی مضطرب و پریشان می‌شود که دیگر رنگ و بوی آرامش را به خود نخواهد دید.

تجردگرایی

تحقیقات نشان داده کسانی‌که مدگرا هستند، افرادی تنوع‌طلب و بی‌قید و بند می‌باشند که همواره از تعهدپذیری و پایبند بودن می‌گریزند، لذا این افراد ترجیح می‌دهند بیشتر عمر خود را در تجرد و آزادی بی‌هیچ قید و شرطی بگذرانند که این امر باعث تأخیر در ازدواج و به طور وسیع‌تر، تجردگرایی این افراد می‌شود.

افزایش آمار طلاق و فروپاشی زندگی‌های مشترک

مدگرایی، رفته‌رفته بی‌عفّتی و بی‌حجابی را به ارمغان می‌آورد. با رواج این پدیده، نظام‌های خانواده متزلزل و در آستانة فروپاشی قرار می‌گیرند. کم‌کم اعضای خانواده نسبت به هم سرد و بی‌مهر می‌شوند و آنان که از ضعف ایمان برخوردار می‌باشند، با خیانت به همسر و خانوادة خود، مُهر طلاق را بر بنیان خانوادگی خود، به ثبت می‌رسانند.

افزایش برخی ناهنجاری‌‌ها و حتی گناهان صغیره و کبیره

وقتی بی‌عفّتی در سطح جامعه رشد می‌کند، انجام برخی گناهان نیز قبح خود را از دست می‌دهد و دیدن آن‌ها برای عموم، امری عادی تلقی می‌شود و گاه انجام چنین گناهانی هم رواج می‌یابد؛ گناهانی همچون خیانت، سقط جنین، زنا و …

http://jc313.ir/upload/ax2/tahajom%20jc313.ir%20(1).jpg

آثار مخرب تربیتی

زن و مردی‌ که خود را ملزم به چارچوب قوانین اسلام و اخلاقیات نکنند یا دختران و پسرانی که در سایة‌ شوم مد، هرز‌گی را می‌آموزند، نمی‌توانند مادر یا پدرانی خوب برای فرزندانشان باشند. آن‌ها در جریان این فرایند، فرزندانی ناسالم را تحویل جامعه می‌دهند.

اتلاف وقت

کسی‌ که در جریان مدپرستی قرار می‌گیرد، لحظه‌های باارزش خود را به جای مصرف درست و بهینه در بهترین امور، صرف بی‌ارزش‌ترین کارها می‌کند، لذا خواسته یا ناخواسته به اتلاف وقت می‌پردازد، آن هم وقتی که دیگر امکان برگشتش نیست.

ضعف اعصاب

تبعیت از مد، نه تنها آرامش و آسایش درونی را سلب می‌کند، بلکه آفت‌های دیگری همچون تجمل‌گرایی، چشم و هم چشمی، حسادت، رقابت ناسالم و … را به همراه می‌آورد که به مرور زمان این آفت‌ها، فکر و درون انسان را مبتلا و فرد را دچار ضعف اعصاب می‌کند.

از دست دادن اعتقادات مذهبی

در جریان مد و مدپرستی، اعتقادات مذهبی، باورها و ارزش‌های فردی و جامعه دستخوش تغییر و تزلزل قرار می‌گیرند و به مرور زمان، تمام اعتقادات مذهبی و دینی، رنگ می‌بازند.

کوتاهی عمر

حضرت علی (ع) می‌فرمایند: «کسی که با سرعت به دنبال خواسته‌های دل برود، در واقع شتابان به سوی مرگ می‌رود.» تاریخ نشان داده است، انسان‌های ظالم و مقام‌پرست یا پول‌دوست، با پیروی از خواسته‌های دلشان، عمرشان را کوتاه کرده‌اند. در حالی که انسان‌های باتقوا، عمری پربرکت و طولانی داشته‌اند و این موضوع از نظر علمی نیز ثابت شده است.»۲

ضرورت رعایت عفّت عمومی

وضعیت نامناسب عفّت عمومی در برخی شهرها و استان‌ها در روزهای آغازین سال جاری، با مطالبة مردمی از مسئولان مواجه شد تا با این پدیده که به شکستن حرمت عمومی منجر شده است، برخوردی جدی صورت بگیرد.

«چندین نامة سرگشاده توسط گروه‌های مختلف مردمی خطاب به مسئولان کشور نوشته شد و چند راهپیمایی اعتراض‌آمیز در نقاط مختلف کشور به راه افتاد تا با این حرکت‌های عمومی، موج «بد» و «بی» حجابی‌های اخیر تحت عنوان «مد» کنترل شود.»۳

در چنین شرایطی، صاحب‌نظران معتقدند در کنار برخوردهای جدی مسئولان و صاحب‌نظران امر، توجه به برخی مقوله‌ها و پرداختن به آن‌ها به عنوان یک اصل، راهکار مهمی به شمار می‌آید.

«لباس ملی»؛ جایگزین مد در ایران

«لباس ملی»، مقوله‌ای است که مدت زیادی از طرح آن در جامعه نمی‌گذرد اما توانسته است افراد، گروه‌ها و نهادهای مختلفی را درگیر خود کند. به نظر می‌رسد تبعیت از مد، مسئولان را واداشته تا با طرحی نو و طراحی لباسی که دربردارندة ویژگی‌ها و ارزش‌های فرهنگی جامعه ایرانی باشد، نوعی فرهنگ بازگشت به گذشته و احیای روح ملی‌گرایی را رواج دهند.

«طبق اعلام مسئولان، همایش علمی و پژوهشی لباس ملی ایران اسلامی، به همّت پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی، در پایتخت برگزار می‌شود. این رویداد علمی و پژوهشی با هدف بررسی ابعاد علمی و اجتماعی مقولة لباس در جهت دستیابی به الگوی مناسب، تحلیل و تبیین موافقان و مخالفان لباس ملی و بررسی زمینه‌ها، ضرورت‌ها و خاستگاه‌های پوشش ایرانی و اسلامی برپا می‌گردد. در این همایش، اندیشمندان، پژوهشگران، طراحان، هنرمندان و دانش‌پژوهان با همکاری سازمان‌ها و نهادهای علمی و فرهنگی به بررسی ابعاد مختلف لباس ملی در ایران می‌پردازند.

بررسی تاریخ لباس در ایران و کشورهای اسلامی، تجربه طراحی و ارایه لباس ملی در کشورها، محدودیت‌ها و موانع ارایه لباس ملی، عوامل حقوقی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی مؤثر بر پوشش در ایران، از جمله سرفصل‌های موضوعی این همایش هستند.»۴

امید است با اجرای این طرح‌ها و اعمال سیاست‌های بهتر و جدی‌تر، شاهد ایرانی اسلامی، سرسبز، آرام و به معنای واقعی ایرانی باشیم. ایرانی که هیچ موج و مدی نتواند چهرة باثباتش را دچار تغییر و تزلزل کند و سایة‌ شوم بی‌عفّتی را بر پهنای آن بگستراند.

منبع:جنبش سایبری 313:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 23 آبان 1391
بازدید : 67
نظرات : 0
ورود انرژی‌هسته‌‌ای به کتب مقطع‌ابتدایی‌ +تصویر

فارس، در کتاب مطالعات اجتماعی ششم دبستان، درسی به نام «انرژی را بهتر مصرف کنیم» وجود دارد که در این درس ششم ابتدایی‌ها با «انرژی‌های نو» و «انرژی هسته‌ای‌» آشنا می‌شوند.

نکته جالب درباره این درس، توجه به جایگاه ایران و فعالیت‌های کشور درباره انرژی‌های نو و انرژی هسته‌ای است و دانش‌آموزان با وضعیت کشور درباره این انرژی‌ها آشنا می‌شوند.

درس هشتم کتاب مطالعات اجتماعی:

* انرژی را بهتر مصرف کنیم

در درس گذشته پی بردید که سوخت‌های فسیلی مهمترین منابع مصرف انرژی در دنیای امروز هستند؛ به این منابع «غیرقابل تجدید» می‌گویند، یعنی با استخراج تمام می‌شوند؛ سوخت‌های فسیلی در اعماق زمین وجود دارند و میلیون‌ها سال طول می‌کشد تا تشکیل شوند؛ به همین دلیل امروزه همه‌ کشورها تلاش می‌کنند تا انرژی‌های نو را جایگزین سوخت‌های فسیلی کنند.

انرژی‌های نو (قابل تجدید)

انرژی‌های نو آن دسته از منابع انرژی هستند که تمام نمی‌شوند و همواره می‌توان از آنها استفاده کرد؛ مانند انرژی خورشید، انرژی آب و باد.

انرژی‌های نو برخلاف سوخت‌های فسیلی محیط‌ زیست را آلوده نمی‌کنند؛ اما حمل و نقل نفت و گاز موجب آلودگی محیط می‌شود و سوزاندن آنها نیز هوا را آلوده می‌کند.

استفاده از انرژی‌های نو در ایران

متخصصان کشور ما تلاش می‌کنند تا با مطالعه و تحقیق و ساختن دستگاه‌ها و ابزارها، از انرژی‌های نو هر چه بیشتر استفاده کنند؛ به همین دلیل، تاکنون در بعضی مناطق کشور طرح‌هایی اجرا شده است.

کشور ما از آفتاب خوبی برخوردار است؛ از انرژی خورشیدی می‌توان برای گرم کردن هوا یا آب استفاده کرد و یا از آن انرژی الکتریکی به دست آورد.

آیا شما نیز دوست دارید در پشت‌بام خانه‌تان آبگرمکن خورشیدی داشته باشید؟ چرا؟ از انرژی باد می‌توان در جاهایی که در بیشتر اوقات سال باد می‌وزد، به خوبی استفاده کرد؛ انرژی باد توربین‌ها را به حرکت درمی‌آورد و انرژی الکتریکی تولید می‌کند.

انرژی هسته‌ای (اتمی)

انرژی هسته‌ای از شکافتن هسته‌ اتم‌های بعضی عناصر مثل اورانیوم پدید می‌آید؛ سنگ اورانیوم در طبیعت وجود دارد؛ برای مثال در کشور ما استان یزد دارای معادن اورانیوم است.

انرژی هسته‌ای قابل تجدید نیست چون روزی معادن آن تمام می‌شود، اما یک فرق مهم با سایر انرژی‌ها دارد و آن این است که انرژی بسیار زیادی تولید می‌کند؛ برای مثال یک کیلوگرم اورانیوم معادل سوختن 12000 بشکه نفت انرژی تولید می‌کند.

در ایران، نیروگاه اتمی در بوشهر ساخته شده است و متخصصان و دانشمندان ایرانی در حال راه‌اندازی این نیروگاه برای تولید برق هستند.:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 1 آبان 1391
بازدید : 111
نظرات : 0
یا صاحـــب الزمان،عالم در انتظارت به سر میبرد

 

www.antievil.vcp.ir

برای مشاهده در اندازه واقعی به ادرس زیر مراجعه کنید:

http://upcity.ir/images/80123367502138358609.jpg:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 29 مهر 1391
بازدید : 66
نظرات : 0
تصاویر/رزمایش الی بیت المقدس

 

به ادامه نوشته مراجعه کنید...:: ادامه مطلب
ن : antievil
ت : 28 مهر 1391
بازدید : 111
نظرات : 0
عکس/ رهبر انقلاب در 36 سال قبل
این عکس در سال 1355 در مسجد کرامت در مشهد گرفته شده است. در این تصویر استاد مرتضی سادات فاطمی، استاد مولایی، مرحوم استاد اربابی، استاد عباس صیرفیان‌پور و استاد سید حسین موسوی بلده از اساتید قرآنی نیز حضور دارند.
*برای سلامتی رهبر معظم انقلاب و تعجیل در فرج اقا امام زمان(عج) صلوات*


:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 26 مرداد 1391
بازدید : 105
نظرات : 0
*طرح های آماده بروشور روز قدس*

به ادامه نوشته مراجعه کنید...:: ادامه مطلب
ن : antievil
ت : 25 مرداد 1391
بازدید : 403
نظرات : 0
عکس/ آیا برای چنین روزی آماده اید؟!!
ن : antievil
ت : 21 مرداد 1391
بازدید : 82
نظرات : 0