تبلیغات

آخرین ارسال های تالار
افتتاح رسمی ابراج البیت/فلیم

مجموعه ی هفت برج در مکه ی مکرمه که به ابراج البیت معروف می باشد به طور رسمی در سال 2012 افتتاح شد .

به گزارش پایگاه جامع اطلاع رسانی امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف مجری پروژه ی ابراج البیت ، به طور رسمی از افتتاح تمامی هفت برج از مجموعه ی ابراج البیت در سال 2012 خبر داد .اگرچه مدتها بود که بخشی از اجزاء این ساختمان فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرده بود اما افتتاح رسمی این مجموعه برجها در سال 2012 کلید خورد .

 

دانلود فیلم:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 27 دی 1390
بازدید : 101
نظرات : 0
دست دادن فراماسون ها
(دوست عزیز محمد جان,اینم تصاویری که میخواستین)
[تصویر: dast-masoni.jpg]
1شیمون پرز و پاپ
[تصویر: Pope-Benedict-XVI-and-Freemason-Shimon-P...tican1.jpg]
در جلسه ای دیگر :
[تصویر: peres1.jpg]
2 قذافی دیکتاتور لیبی و تونی بلر
[تصویر: blair_khadaffi.jpg]
قذافی و اوباما
[تصویر: Gaddafi-Obama-Masonic-Handshake.jpg]
3 شارون و محمود عباس
[تصویر: sharon0mahmodabas.jpg]
4 انگشتر اوباما
[تصویر: obama-freemason-ring-02.jpg]
5 نلسون ماندلا
[تصویر: nelson-mandela.jpg]
6ایهود باراک و ملک عبدا...(پادشاه ملعون اردن)
[تصویر: barak-abdol-ordon.jpg]
7ژاک شیراک
[تصویر: jak%20shirak.jpg]
8 جری فاول و بوش پدر
[تصویر: jerry%20falwell-boushbaba.jpg]
9 کوفی عنان و کلینتون
به تیتر روزنامه دقت کنید.
[تصویر: kofi-anan.jpg]
10 عجیب ترین عکس دونالد رامسفلد و حامد کرزی
[تصویر: rams-karzai.jpg]
11 ماموریت رامسفلد: عکس بالا همراه با ملک فهد(پادشاه عربستان)عکس پایین ملک قابوس(شاه عمان)
[تصویر: ramsfeld-bfahad-pghaboos.jpg]
12میخاییل گورباچوف
[تصویر: gorbachof.jpg]


:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 26 دی 1390
بازدید : 337
نظرات : 0
ابلیسک چرا و چگونه بوجود آمد؟ + تصاویر
منشأ ابلیسک یا نماد فراماسونری کجاست؟ این نماد بازآفرینی کدام اعتقاد در میان فرقه‌های شیطانی است؟ چرا ستون شبه ابلیسک از مراسم رمی جمرات حذف گردید؟ بزرگترین ابلیسک جهان در کجا قرار دارد؟ برای پاسخ به این سؤالات با گزارش ویژه مشرق همراه شوید...
به ادامه مطلب مراجعه کنید...


:: ادامه مطلب
ن : antievil
ت : 25 دی 1390
بازدید : 116
نظرات : 0
هوروس ، اهورا مزدا و فروهر

 

هوروس ، اهورا مزدا و فروهر

 

بررسی و تحیلی هوروس ، اهورا مزدا و دین زتشت.

هوروس کیست؟
فروهر (farvahar) نماد چیست؟
آیا ایرانیان هم هوروس را میپرستیدند؟

 

دوست عزیز اگه شما میخوای چشمات رو روی حقیقت ببندی به ما بگو تا توضیح ندیم. اما اگه میخوای حقیقت اصلی رو بدونی و روحت در جستجوی حقیقت هست باید خدمتت عرض کنم که حقیقت خیلی خیلی با اون چیزی که به ما گفتن تفاوت داره.

منظور من از هوروس ، همون شیطان هست که همیشه در طول تاریخ توسط مردم پرستیده شده و هر بار پیامبری اومده تا مردم رو نجات بده ، اما هوروس یا همون شیطان دوباره به قدرت برگشته . نماد هوروس همه جا هست. از بین النهرین گرفته تا ایران همه جا نماد هوروس به چشم میخوره. هوروس تو ایران جولان میداده دوست عزیز. از سر کله تخت جمشید نماد هوروس داره میریزه. درفش کاویانی نماد هوروس با یک خورشید در بالا سر اون کاملا مشخصه. نماد پرچم هخامنشیان با نماد هوروس و یک خورشید در بالای سر اون کاملا مشخصه. نماد هوروس در مصر با دوبال و یک خورشد در بالای سر اون کاملا مشخصه:

 

هوروس ، اهورا مزدا و فروهر درفش کاویان (درفش کاویان)

  

نماد هوروس در عراق، سوریه، بابل قدیم و همه جا وجود داره.

دوست عزیز هوروس همون شیطانی هست که خداوند بار ها در قرآن به انسان ها هشدار داده. حتی امام صادق(ع) هم گفته که نام او حارث بود. ما از همین ۶۰ سال اخیر خودمون دقیق خبر نداریم و نمیدونیم که چه اتفاق هایی به صورت دقیق افتاده ولی شما داری واسه ۲۵۰۰ سال پیش نتیجه گیری میکنی. از یه مشت کتابی که ۹۹ درصدشون تحریف کامل شدن.

هیچ شکی درش نیست که هوروس برای اینکه دوباره پرستیده بشه خودش رو پشت زرتشت مخفی کرده. مراقب باشین زرتشت، فروهر یا هر نمادی که الان میندازین تو گردنتون نمادی از خدای خدایان ، هوروس خدای خورشید هست. این یه فتنه بزرگ هستش تا شما بدون اینکه بدونی خدای خدایان هوروس رو ستایش کنی. اهورا مزدا همون هوروس هست. مزدای بزرگ یا اهورای بزرگ نام های دیگه هوروس هستن.

 

هوروس ، اهورا مزدا و فروهر

(تصویری از خدای را RAA و هوروس)

 

هورس + چشم را = هوراختی

هور=شاهین را=چشم خورشید

اهورا=هورا مزدا= پاداش ده،مُزد ده

Hvare Xshaeta = هور + اختی = خورشید فروزان

معنی کوروش یعنی خورشیدی که در حال تابیدنه معنی هوروس یعنی خورشیدی که در حال تابیدنه.

خیال کردی این شباهت شدید تصادفیه؟ اگه تو این دنیای پر فریب چیزی رو تصادفی بدونی اشتباه کردی. من سال ها تحقیق کردم در این مورد دوست عزیز. هوروس از ابتدای تمدن بشریت در حال پرستش بوده. اما الان برای اینکه دوباره مورد پرستش واقع بشه باید مردم رو با فریب به پرستش خودش بکشونه. کسی که نماد فروهر رو به گردنش میندازه ، خواه یا نا خواه داره هوروس خدای خدایان رو ستایش میکنه و بهش احترام میزاره.

اینکه شما بدونی داری خدای خدایان هوروس رو ستایش میکنی یا نه زیاد مهم نیست. اصل اینه که هوروس با یه اسم دیگه مورد احترام شما قرار بگیره. همین مهمه. این یه فتنه بزرگه. یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه برای فهمیدن حقیقت اون چیز رو بر عکس کنید.

خداوند بار ها در این مورد توضیح داده در قرآن :

« وَإِذَا قِیلَ لَهُمُ اتَّبِعُوا مَا أَنْزَلَ اللَّهُ قَالُوا بَلْ نَتَّبِعُ مَا أَلْفَینَا عَلَیهِ آبَاءَنَا أَوَلَوْ کَانَ آبَاؤُهُمْ لَا یعْقِلُونَ شَیئًا وَلَا یهْتَدُونَ »

و چون به آنان گفته شود از آنچه خدا نازل کرده است پیروى کنید مى‏گویند نه بلکه از چیزى که پدران خود را بر آن یافته‏ایم پیروى مى‏کنیم آیا هر چند پدرانشان چیزى را درک نمى‏کرده و به راه درست نمی رفته اند باز هم از ان ها پیروی میکنید؟] ( بقره – آیه ۱۷۰)

با تحریف تاریخ ، کاری کردن که شما بری پیرو اجدادت بشی. چرا؟ چونکه اونا چیزی رو پرستش میکردن که حضرت ابراهیم (ع)، حضرت موسی (ع)،حضرت عیسی (ع) و حضرت محمد (ص) پرستش نمیکنن. اون ها هوروس رو پرستش میکردن خدایی که خدای محمد و تمامی پیامبران نبوده و نخواهد بود. و فروهر و کوروش و زرتشت همه بهانه است! اصل اینه که شما هوروس یا همون شیطان رو ستایش کنی!

بازم میگم دوست عزیز. پذیرش این اطلاعات کار آسونی نیست. شما ممکنه چندین و چندین سال با دروغ سرکار داشتین و عوض کردن اطلاعات قبلیتون با این اطلاعات کار آسونی نباشه و با هاش مقابله کنین اما:

به عنوان اخرین مدرک که به همه ثابت بشه که هوروس خدای خدایان و خدای شیطانی بوده که الان خودش رو پشت زرتشت مخفی کرده و به دروغ همه رو گمراه کرده تا فروهر رو ستایش کنن و اینکه این موجی که چندین ساله شدید شده و همه دارن به دین اجدادشون ( آیین هوروس پرستی) بر میگردن دروغیه اینو بگم که یشتها قسمت مهمی از کتاب اوستا هست که زرتشتیان برای سیتایش خدای خودشون میخونن و یکی از مهم ترین جا هاش میدونی چی نوشته شده؟

خداوند اهورا مزدا را سری است مانند سر شاهین…(یشتها ۱/ ۳۹ و ۴۰)

خورشید چشم مزدا اهورا است . یسنا ۱/۱/۱۱+۲/۳۶ / ۶

میدونی این یعنی چی؟ میدونی تک تک مردم رو بازی دادن تا شیطان رو بپرستن؟ دوست من این قضیه شوخی نیست. میدونی هوروس خدای خدایان همه جا با سری به شکل شاهین نمایش داده میشه؟ و اهورا مزدا دقیقا نام دیگه ای از هوروس هست.
میدونی هوروس کسیه که همه ی فراماسون ها نماد تک چشمش رو همه جا میزارن؟ میدونی نماد دو بال ، نمادی از هوروس خدای خدایان هست؟ من نمیدونم چرا مردم ما تحقیق نمیکنن. چرا نمیخوان حقیقت رو متوجه بشن.

پس همتون قسم یاد کنین که خدایی جز الله یکتا و جاویدان وجود ندارد و محمد(ص) بزرگترین و برترین آفریده و پیامبر اوست. و به آیین هوروس پرستی نیم نگاهی هم نکنید.

اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمد رسول الله

با تشکر فراوان از وبسایت www.saaer.org:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 22 دی 1390
بازدید : 200
نظرات : 2
حواستان جمع باشد
سلام این تابلویی در کافی شاپ این سریال (ساختمان پزشکان . نویسنده و طراح صحنه : پیمان و مهراب قاسم خانی ) نصب شده بود که باز هم در شکل و محتوا سبک زندگی غربی را نشان می داد . تابلوی "آفرینش آدم" که میکلانژ از تورات(عهد عتیق) ، قسمت سفرپیدایش 1/26 الهام گرفته و خدا را به تصویر کشیده که دست خود را به سمت حضرت آدم (ع) دراز کرده . این تصویر از نقوش معروفی است که بر روی سقف کلیسای سیستین، اقامتگاه رسمی پاپ در واتیکان، دیده می‌شود.
  
  

تابلوی آفرینش انسان در کلیسای واتیکان . البته مجبور شدم قسمتهاییش رو حذف کنم! 
  
البته حتما قحطی تابلو بوده که تابلویی که ترویج مسیحیت می کنه را انتخاب کردند و قسمتی از اون رو در فیلم استفاده کردند. فکر می کنم رسانه ما باید اول مستهجن نباشه بعد رسانه ملی بشه بعد رسانه مذهبی بعد ملی مذهبی ! بعد تحول شود و یک رسانه انقلابی و اسلامی درست شود ! مدیران عزیز صداوسیما که دوست دارید رسانه ملی داشته باشید ، شما با ربع پهلوی که ملی است چه فرقی دارید اگر اسلامی نباشید؟ تصویر برهنه کلیساهای غربی به چه درد ما می خوره .
این هم از بازیگر خوب و دوست داشنی ما که بر اثر نادانی پیراهنی پوشیده است که همین عکس روی آن هست.

 
فقط می گویم حواستان را جمع کنید ...
 


:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 19 دی 1390
بازدید : 93
نظرات : 0
ویلای فراماسونری ویژه‌ دجال+تصاویر

عکس هایی از ویلای جدید نائومی کمبل مدل معروف سیاهپوست جاماییکایی در جزیره ای در ترکیه که از بالا به شکل چشم جهان بین یکی از نماد های فراماسونری می باشد.*:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 19 دی 1390
بازدید : 89
نظرات : 1
چشم شیطان

یه سری رسم ها هست که تو ایران هیچ فلسفه خاصی ندارد و اگه از بزرگترها هم بپرسیم فقط میگن یه رسمه .

 امید وارم که شما هم کمی در مورد این مطلب فکر کنید که این چشم زخم که شبیه به یک چشم آبی هست برای چی تو سنت ما ایرانی ها هست و خاصیتش چی هست اگه خاصییت خاصی داره که بگین ما هم بدونیم البته سنگ هم نیست که بگیم انرژی خاصی ساتع میکنه ویه تیکه شیشه هست که کار دست انسان هست و اگر هم که خاصیتی نداره و دکوری هست چرا باید به این شکل آبی و به صورت چشم باشه ؟؟؟

چشم زخم یا چشم شیطان!!!


آیا این سنت از تمدن های مرموز وارد ایران نشده؟؟؟

حالا اگه میگید به صورت چشم نیست نظرتان در مورد این گردن آویز ها و دکوری های جدید که خیلی هم مد شده و در اینترنت هم در فروشگاه های مجازی موجود هست چیه ؟؟؟


چشم زخم

چشم زخم یکی از داستان های ثابت همه ی سریال هایی که پیمان قاسم خانی نوشته است بوده.

پاورچین. ساختمان پزشکان. مسافران. شب های برره و ...

اما ساختمان پزشکان :

شما داستان دکتر نیما چشم می خورد را یادتان هست ؟

در این داستان یکی از فامیل های دکتر نیما می خواهد به دیدار آن ها برود ولی همه می گویند چشم او شور است .... 

در این داستان راز ها و حرف های زیادی وجود دارد ...

عکس های مربوط به این قسمت :استفاده بسیار زیاد از این علامت 

 

 

 

جالب است همه می خواهند با استفاده از این علامت بلا ها و مشکلات را از خود دور کنند ! 

...و این علامت در سریال پاورچین


 

اما این علامت چیست ؟

این علامت علامت چشم شیطان است که همه می گویند علامت دفع بلاست و خود غربی ها این علامت را علامت چشم شیطان می نامند

و خداوند آیه و ان یکاد را نازل کرد تا انسان ها از این علامت (چشم شیطان) استفاده نکنند ولی بازهم خیلی از مردم این علامت را علامت خوبی می دانند ...


واقعا بازهم اتفاقیست ...


والسلام

 

منبع:http://www.pavarchinfreemason.mihanblog.com/:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 18 دی 1390
بازدید : 119
نظرات : 0
یادبود ماسونی انقلاب فرانسه در حومه ی تولوس / مقاله

http://imgsrc.com/imgbank/asdflkgfgh.jpg

شاید بنای یادبود انقلاب یا به بیان دقیق تر "Place de la Revolution"  واقع در حومه تولوس فرانسه یکی از آشکارترین جلوه های موجود  از طراحی ایلومیناتی باشد : هرمی بسیار بزرگ معلق بر فراز نقشه دنیا . مفهوم نمادین این بنا ایدئولوژی نخبه سالاری رعب آوری را آشکار می کند و ظاهراً ...

 

ادامه مطلب را کلیک کنید:: ادامه مطلب
ن : antievil
ت : 14 دی 1390
بازدید : 80
نظرات : 0
حقایق زندگی نخست وزیر لایق (!) میرحسین موسوی !!! +تصاویر

 


مقدّمه ی یک :
از مجموع مستندات مطروحه جریان مرموز موسوم به فراماسون ها مرور این نکات را لازم میدانم:

*برآورد میشود این جماعت پیچیده در حال حاضر حدود سه میلیون نفر عضو در جهان دارند.
* این افراد فعّالیّت های منظّمی را به شکل هدایت شده از سوی استادان اعظم (که دارای درجه ی ۳۳ بوده) با محوریّت تشکیلاتی حدود پانزده هزار مرکز(لجنه یا لُژ) آشکار و پنهان با هدف کنترل وحاکمیت واحد الحادی و شیطانی خود بر جهان انجام میدهند.
*در اولین مراسم پذیرش عضو جدید (اعطای درجه ی اوّل از ۳۳) که با بستن چشم و عریان نمودن وی آغاز میشود ؛ با سوگندی که او به کتاب مقدّس یهود و پرگاروگونیای بنّا های هیکل (معبد) سلیمان با این مضمون میخورد پایان می یابد: اگر اسراری را که در این اتاق تجربه کرده و از دیگر ماسونها فهمیده یا خواهد فهمید افشا کند خود را مستحقّ کشته شدن به دردناک ترین شکل ممکن میداند.

 

*ماسونها مقدّس شمردن فردی بنام “هایرام آبیف” یا پسر زن بیوه را که بنّای معبد مقدّس سلیمان معرفی میکنند محور آداب و عادات الحادی خود قرار داده اند.

* قدیمی ترین صورتجلسات بدست آمده از لجنه ها مربوط به لژ اسکاتلند در سال ۱۵۹۹ میلادی است.

سیدحسن امامی،عبدالله ریاضی،جعفرشریف امامی،جمشیدآموزگار (اسفندماه۱۳۵۶ )

* با نگاهی به فراماسونهای تاریخ معاصر جهان و مرور بر اعمال شبکه ایشان بویژه در راستای قبضه نمودن قدرت شیطانی و شریعت شکنانه شان ضرورت تمرکز بر افشای پلیدیهای این مجموعه اظهر من الشمس است…

مقدّمه ی دو :
مرحوم دکتر “محمّد مُکری”؛ “زُهره کاظمی” (با نام مستعار “زهرا رهنورد”) و شوهرش “میرحسین موسوی” ( با نام مستعار “حسین رهجو”) را فراماسون (عضو لُژ قسطنطنیه ) میدانست.چرا؟

دکتر “محمّد مُکری” متولّد ۱۳۰۵ (کرمانشاه) و متوفّی تیرماه ۱۳۸۶(پاریس) نویسنده ،شاعر،مورّخ، محقّق و زبان شناس معاصر ایرانی، استاد دانشگاه سوربُن پاریس بوده که در سال ۱۳۴۴ به پاس سالها خدمات علمی،موفّق به اخذ جایزه و نشان علمی از فرهنگستان آثار ملّی فرانسه شد.

مؤلّف بیش از یکصد جلد کتاب و پژوهشنامه ی علمی و صدها عنوان مقاله درزمینه های تخصّصی علوم مختلف انسانی بوده است.
پس از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ به پاریس تبعید شد و پس از بیست و چهار سال مهاجرت و تبعید اجباری موفّق به اجاره هواپیمایی از اِرفرانس شده ودر تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ با قریب بیست تن از اطرافیان “امام” و عدّه ی زیادی از خبرنگاران خارجی بتهران بازگشت…

به امر “امام” و پیشنهاد وزیر خارجه و خواست رئیس دولت موقّت وبا توشیح و امضاء”امام” بعنوان نخستین سفیر کبیر دولت جمهوری اسلامی در مسکو منصوب شد .
در مسیر پژوهشهایی که در مصاحبه هایم پیرامون قاتل فراری”مسعود کشمیری” و همکارانِ همدستش در دفتر اطّلاعات نخست وزیری ؛ با جناب مهندس “موسی خیّر” (وزیر مشاور و رئیس سازمان برنامه و بودجه ی “شهید رجایی”) داشتم؛ ایشان به یادداشتهای دقیق مرحوم “مُکری” اشاره نمود. پس از مدّتی که برخی از کتابهای ادبی مرحوم “مُکری” مثل دیوان اشعار آن ادیب گرانقدر به دستم رسید در لابلای متون آن به یادداشتهایی برخوردم که کمتر به آنها توجّه شده است. به دلیل اهمّیّت آنها خلاصه ای از آن را ذیلاً تقدیم خوانندگان عزیز می نمایم.جمع بندی اینجانب این است که مرحوم دُکتر “مُکری” از دهه ی ۴۰ شمسی به دلیل دسترسی به اسناد محرمانه ی کتابخانه و مرکز اسناد کاخ الیزه و نظائر آن به اسناد و صورتجلسه های لُژهای فراماسونری دسترسی داشته و با زیرکی تمام قسمتهای مهم آنها را در پاره ای از مکتوبات فارسی منتشر نمود:

… باید روزی این گروه و آسیبی که از زمان “میرزا مَلکَم خان” و حتی قبل از آن یعنی از زمان “میرزا صالح شیرازی” بر فرهنگ اصیل کشور ما که می توانست راه خود را در شکوفایی جهان گستر بیابد وارد آورده اند شناخته شود و هیچوقت هم دیر نشده است …

محمد علی فروغی میرزا مَلکَم خان

…او (“محمد علی فروغی” ) بنیانگزار فوجی از دشمنان فرهنگ ایران و اسلام است که کار عمده ی آنان مانند اسلاف ویرانگر خود همسویی با برنامه های برنامه ریزان و طرّاحان مکاتب سرّی ضدّ فرهنگی و کشتن استعدادها در نطفه ها و توطئه علیه کسانی است که از آخور سیاسی آنها تغذیه نشده اند و نیز از مأموریتهای آنها زشت کردن زیبایان و زیبا کردن و وسمه کشیدن به ابروی سیاهکاران “هم محفلی” خود است که دست آنها را برای اجراء هر جنایتی باز گذارند.و همچنین سوق دادن مخلوقات خود و بیخبران به جلافت و بی بندوباری …

همیشه در توطئه ها و دخالتهای دولتین متحابّه (!) روس و انگلیس {بخوانید : ویاآمریکا!}در ایران مطلب کلاسیک آن بوده است که بتوانند از مقامات دون رتبه ی فرومایه ی سطح پایین و مقامات بالارتبه ی تازه بر سر کار آمده یا تازه به دوران رسیده چگونه بهره برداری کنند .

و این مطلب خود می تواند در ایران سررشته های بسیاری را بدست بدهد بخصوص در میان اداراتی که بامور کارمندان ارتباط دارند و در آنجا بی سر و صدا یک باند ثابت بعنوان پایگاه همیشه مورد نظر بوده است و این امر از زمان فتحعلیشاه قاجار آغاز گشته است و هیچگاه تعطیل نخواهد شد ….

=”دیگهای بار گذاشته شده در سفارت منحوسه ی انگلیس برای پشتیبانی عواملشان در جریان مشروطه !”

دیگهای بار گذاشته شده در سفارت منحوسه ی انگلیس برای پشتیبانی عواملشان در جریان مشروطه !

هر زمان فردی باین کشور خدمتی کرده و یا استعداد خدمتی را داشته است بتوسّط همین عمّال و چند مأمور آگاهی و خبرچینی ذهنها را مشوّب ساخته با ایجاد راههای کج و برای مقاصد حال و آینده ی خود که تنها برنامه ی آن در محافل {لُژهای} آنها مورد بررسی و شور قرار گرفته و از جاهای دیگر بر حسب اهمّیّت موضوع بآنها القاء و املاء شده است شروع به ادبیات سازی می کنند تا ذهنها را آماده سازند.با همین عدّه های معدود تا کنون کار چندین قشون خارجی را انجام داده اند ….

سید حسن تقی زاده در کنار همسرش و نیز ایرج افشار و احسان یارشاطر (به تعبیر زنده یاد جلال آل احمد:بارقاطر!)

…از همان آغاز کار،او {” اسماعیل رائین” نویسنده ی کتاب فراماسونری و فراموشخانه در ایران} را تشویق کردم و موادّی در اختیارش گذاشتم …
مرحوم “رائین” باز هم به جاهای حسّاستر جرأت نکرد نزدیک شود و یا آگاهی نیافت و هیچ گاه حتّی یکی از گزارشهای جلسات آنها را (جز صورت حضور و غیاب اعضاء محافل آنها) منتشر نکرد …

حسادت و تحریکات “میر حسین موسوی” نخست وزیر نالایق ایران که در آن روزها تصوّر میکرد که من نخست وزیر خواهم شد …در صورتیکه من به فرزند “امام خمینی” گفته بودم که نه تنها قصد پذیرفتن هیچ مسئولیّتی را ندارم بلکه بزودی هم از سفارت استعفا می دهم که به کارهای علمی مورد علاقه ی خود بپردازم و سه بار هم استعفا دادم و آیت الله قبول نفرمودند و گفتند “نه بمانید”…

دو باره همان تحریکات، همان تفتینات و همان صحنه سازی های قبل از انقلاب تجدید شد و اگر در طول ۲۴ سال گذشته ناکسانی چون پادوهای “تقی زاده” که سانسورچی دستگاه سلطنتی و محافل خود بودند به شایعه پراکنیها و پرونده سازیهای ساواکی می پرداختند،این بار جانوران خلق السّاعه ی دیگری نظیر “میر حسین” ها … بر عدّه ی کفن دُزدان نخستین افزوده گشته …او توانست بکمک همان محافل سرّی {لُژهای فراماسونری}خود را بروحانیون بچسباند و در درون آنها رخنه کند و منشأ آنهمه خیانتها شود …و در پایان هم جام زهر را به ولینعمت خود (“امام خمینی” که قطعاً باو ایمانی هم نداشته است) بنوشاند …
“میرحسین” هم یکی از شاگردان مکتب همین پادوهای “تقی زاده” بود. منتها با ریاکاری و بشکل متظاهر به اسلامی آن …
در شب انقلاب او و زنش نام خود را برای بهره برداری و مأموریّت ها … تعویض کردند .

زنش “زُهره ی کاظمی” (از همکاران سینه چاک “لیلی امیر ارجمند” و “فرح دیبا”) و از گردانندگان انتخاب خوشگلترین دختران به نام دختر شایسته بود که پس از انقلاب متأسّفانه … عدّه ای از کاربدستان … را ریا کارانه فریفتند …

فرح دیبا و لیلی امیر ارجمندی

…”زُهره ی کاظمی” بر خود “زهرا رهنورد” نام نهاد و برای پنهان کردن گذشته ی خود … و برای اجراء مأموریّتی که از لجنات {Lodges لُژهای}ظاهراً بودئی داشت حتّی شروع به رفت و آمد به خانه ی “امام” نمود تا از هر چیز ممکن مطّلع شود … حال نه تنها مدیر مدرسه ی الّزهرا است بلکه برای او سایتی هم به زبان انگلیسی (و نه فارسی) ترتیب داده اند که مشحون از اکاذیب و ادّعاهای جعلی و برخلاف است که اگر به زبان فارسی بود ایرانیان او را دست می انداختند.
…چه رنجها کشیدم و چه خون دلها خوردم و چگونه “محمّد علی رجایی” را آتش زدند.درباره ی او و اختلافات او با همکارانش در مقام نخست وزیری و ریاست جمهوری واطّلاعات کم و سواد محدود او خیلی حرفها زده شد که همه هم صحیح نبود،ولی در هر حال هیچکس نتوانست درباره ی مسلمانی و وطن پرستی او کوچکترین تردیدی بخود راه دهد.او مرد ساده و درستکار شرافتمندی بود . او از اولیاءالله و مردان خدا بود.خدا روح پرنورش را غریق رحمت کند. نوّرالله مضجعه.

حادثه ی مرگ دکتر “بهشتی” و “رجایی” چون با تاریخ ایران ارتباط دارد و همه ی حقایق هنوز منتشر نشده است؛ همینکه افقها روشنتر شد بتفصیل ازآن بحث خواهم کرد تا راز بسیاری از قتلهای سیاسی و ترورهای سالهای اوّل انقلاب شناخته گردد و روشن شود که چگونه یک مرد گمنام عقده ای کم سواد(متظاهر به مارکسیستی اسلامی و در باطن همه جا فروخته شده و شاگرد مکتب “مَلکَم”ی و “جمال”ی) را بنام “میرحسین موسوی” ( وبا نام مستعار قبلی “حسین رهجو”) که عملاً سرعملگی جهت آسفالت خیابانها هم برای او زیاد بود بعد از مرگ “بهشتی” و “رجایی” مدّت هشت سال نظیر “هویدا” که سیزده سال بر سر کار ماند در پست نخست وزیری نگاه داشتند …

از قبلِ انقلاب ، ساواک او را همان اوان تحصیل در دانشگاه ملّی آریامهر بعنوان مهره ای برای آینده گزیده و او را به همکاری و همفکری با پادوهای “مَلکَم”ی واداشته بود. او و همسر وی (خانم درباری “زُهره کاظمی” همکار خانم “لیلی امیر ارجمند” و دوست و ندیم “فرح دیبا” و آماده کننده ی دختران شایسته و ملکه های زیبایی) را ساواک از قبل در آب نمک گذاشته بود و توانسته بود از همان بدو انقلاب او را به روحانیون قالب کند و زنش را به بیت “امام” بفرستد که با آنها رفت و آمد کند و از همه چیز مطّلع شود. این خانم با نوشتن شرح حالهای کاذبانه و قلّابی بی امضاء و در حقیقت بقلم خود در جراید که در شب انقلاب بر خود نام “زهرا رهنورد” نهاده بود و سورپریز پارتیهای هنگام دانشجویی در دانشگاه را فراموش کرده بود ، با گریم و نقاب اسلامی شوهرش را به وزارت (سرپرستی وزارت خارجه) رسانید و مرحوم دکتر “بهشتی” حامی او بود برای آنکه مبادا بر سر این خانم همان آید که بر سر خانم “فرّخرو پارسا”آمد به او ترحّم کرده و شوهرش را نیز از دامن مارکسیست های مصلحتی بخیال خود بیرون کشید و برای مبارزه با “بنی صدر” او را بالا بُرد. درباره ی این انتخاب نامناسب روزی به دکتر “بهشتی” اعتراض دوستانه کردم ، او گفت برای کنار گذاشتن لچّاره ای نظیر بنی صدر از رجّاله ای نظیر “میرحسین” باید استفاده کرد …

… ساواک شاه و محافل تفتین و تسلیم به دستور استادان اعظم این زن و شوهر را برای انقلاب سفید شاه آماده کرده و برای روز مبادا در آب نمک خوابانده بودند و “میر حسین” و زنش را با هزاران نیرنگ و غدر به مدّت هشت سال بر انقلاب تحمیل کردند که با خواری و خفّت سر وزیر و خدمتگزار و حافظ منافع بیگانگان شد. اگر چه او از اعضاء محافل تفتین و تسلیم بود مع ذلک در خدمت خواهرزاده ی خود (“نصر پورجوادی”)هم بود که او نیز به نوبه ی خود پرورده ی” احسان نراقی” و دو تن دیگر از اعضای شبکه ی استعمار فرهنگی (“محمد تقی دانش پژوه” و همین “ایرج افشار”)بود و هر که یک سانتیمتر قدّش از قامت نارسای او بلندتر بود به طریق “مکتب تفتین و تسلیم” او را از بین برد و مرتکب جنایات وحشتناک گردید.و نیز برای آن که کسی به سوابق ننگین آنها در زمان شاه آگاه نشود برای دیگران با اتّکاء به مراکز سرّی نامبُرده پاپوش می ساختند و “پرونده سازی” می کردند که در کار استعمار خارجی وقفه ای حاصل نشود و باز هم مردم از دسترسی به آموزش های عالی محروم بمانند ..

{دستخط سید محمد خاتمی پس از اجبار به انصراف} نصر پورجوادی

با آنکه طومار خل خُلی و رهجویی و رهنوردی آنها مانند طومار پتیارگان قبلی پیچیده شد { در زمان نگارش متن توسّط مرحوم “دکتر مُکری”،” میر حسین” و مجموعه هم محفلش دیگر نخست وزیری را در اختیار نداشتند و هنوز حکم خودکشی اساتید اعظم مَلاحده جهت راه اندازی فتنه ی ۱۳۸۸ به آنان اماله نشده بود!} معذلک موجی از بدبختی ها و ویرانی ها و ابتذال و جهالت و کذب از آنها بجای ماند و این نتیجه ی شتابکاری و سپردن کارهای نسبتاً بزرگ بافراد حقیر و شیفته ی جاه و مقامست که قبلاً آزموده نشده بودند…و حتّی دارای سوابق ننگینی بودند.
پس از انقلاب بطور ناگهانی از زیر بوته ها سبز شدند ولی در حقیقت بدون آنکه بانیان انقلاب و مردم آنها را بشناسند از مدتها پیش در پشت پرده مهره چینی شده و برای روز معهود در آب نمک گذاشته شده بودند.این دنی طبعان می خواستند همه ی مردم ایران کور شوند تا چهره ی واقعی زشت آنها را نبینند..و برنامه های ویران ساز محافل قبلی را بشکل دیگر و خونخوارانه باجرا درآورند.معذلک محالست که هنرمندان بمیرند و بی هنران جای آنها را بگیرند.

انَّ اللّه خَلَقَ السّمواتِ و الارضَ بالحق ،إن یشاء یُذهبکم و یأتِ بخلقٍ جدید،إنَّ الارضَ یرثها عبادی الصالحون

جهت شادی روح استاد گرانقدر و شریف دکتر محمّد مُکری

فاتحه ای با صلوات بر محمد و آل محمد:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 7 دی 1390
بازدید : 113
نظرات : 0
فراماسونری و سری جدید قهوه تلخ
سری جدید قهوه تلخ بعد از مدتها آمد اما نسخه تقلبی و کپی شده اش .

قسمت های قبلی قهوه تلخ به وضوح دارای علامات فراماسونری بود که جنجال زیادی هم به پا کرد .
در کمال تعجب سری جدید نیز دارای این علامات البته بسیار مخفی تر می باشد .

عکس های زیر برخی از این علامات را در قسمت اول نشان می دهد 
در عکس زیر شما  علامت دست بافومت را می بینید
به علامت دست بافومت توجه کنید
در تصویر زیر دستکش سفید این بازیگر را می بینید روی این دستکش در دیالوگ ها اشاره خاصی شده است 
تصویر زیر بسیار جالب توجه است در دقیقه سی و سوم این سریال علامت معروف ماسونها را مشاهده می کنید 
بزودی تصاویر جدیدتری را قرار خواهیم داد


:: لینک ثابت
ن : antievil
ت : 5 دی 1390
بازدید : 260
نظرات : 2